pogotowie komputerowe ➤ serwis-24h

Aranet.pl

➤ rejon Katowice


Problem z komputerem? Aktualizacje, wirusy, zamulanie, uszkodzenie elektroniki komputera to dla nas nie jest problem. Firma Aranet Serwis działa od 1999 roku, wiec zdobyte doświadczenie pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Wszystkie awarie komputerów naszych klientów są zakończone sukcesem w ciągu 24 godzin. Zapraszamy do kontaktu.

pogotowie komputerowe - serwis

Świadczymy usługi mobilnego warsztatu elektronicznego dla klientów wyłącznie z umowami serwisowymi. Przyjazd i rozpoczęcie naprawy sprzętu komputerowego jest uzależnione od tej umowy. Pogotowie komputerowe zajmuje się naprawami komputerów PC, laptopów, serwerów, oprogramowaniem. Na czas awarii serwis daje sprzęt zastępczy. Informatyk rozwiązuje problem aż do skutku, przeważnie naprawy nie są dłuższe niż jeden dzień roboczy. Mobilny serwis IT jako pogotowie komputerowe w Katowicach (foto) posiada wysokiej klasy sprzęt do napraw elektronicznych i wieloletnie doświadczenie w branży komputerowej i informatycznej. Specjalizacje: serwis komputerów (infografika), naprawa laptopów, odzyskiwanie utraconych danych.

laptop, apteczka, klucz, katowice dla odmiany, serwis Zapraszamy do serwisu Pogotowia Komputerowego w Mysłowicach na ulicy Adama Mickiewicza 14/7, tel 501705848.

Naprawa laptopów
Odzyskiwanie danych
Informatyka
Serwis komputerów
Usuwanie wirusów
Naprawa gniazd zasilania
Naprawa płyt głównych
Powiększanie pamięci RAM
Naprawa obudowy i zawiasów
Naprawa zalanego laptopa
Wymiana dysków SSD i HDD
Naprawa chłodzenia laptopa


ekspres naprawy, laptop, F1
polecane przez serwis:
💥 naprawa komputerów i laptopów
💥 odzyskiwanie danych
💥 instalacje systemów


laptop serwis katowice
Tu rozwiążesz problem z Twoim komputerem 5km/10min: Naprawiamy i serwisujemy komputery na terenie miasta Katowice w dzielnicach: Zawodzie, Burowiec, Morawa, Szopienice, Uthemann, Wilhelmina, Janów-Nikiszowiec, Janów, Nikiszowiec, Giszowiec, Osiedle Adama, Osiedle Stanisława Staszica (Osiedle Giszowiec), Murcki.