instalacja systemu operacyjnego

Aranet.pl

instalacja oprogramowaniaPo instalacji / reinstalacji / naprawie systemu operacyjnego Windows, Linux, wymagane jest doinstalowanie dodatkowych programów, aktualizacji, konfiguracji i optymalizacji systemu w celu komfortowej pracy. Bardzo ważna jest instalacja oprogramowania legalnego, pełnych wersji, bez reklam, niechcianych dodatkowych aplikacji utrudniających pracę na komputerze.

instalacja podstawowa 150 zł

podstawowa instalacja systemu Windows Instalacja podstawowa systemu dla użytkowników mniej wymagających korzystających z komputera sporadycznie do internetu, gry w pasjansa. Instalacja z oryginalnego obrazu producenta, ostatniej wydanej wersji np. Windows 11, 10, 8.1, 7

cena obejmuje: opakowanie windows 10 i płyta instalacyjna windows7

instalacja rozszerzona 150-200 zł

wgranie systemu Windows w serwisie komputerowym System dla bardziej doświadczonych użytkowników ceniącym sobie bezpieczeństwo dla których standardowe rozwiązania w systemie nie są wystarczające. Zabezpieczenia antywirusowe i optymalna wydajność są na wysokim poziomie.

cena obejmuje (dodatkowo do wersji podstawowej): windows7, windows10, auto wyścigowe

naprawa systemu 200 - 400 zł

naprawa systemu Windowsa Naprawa uszkodzonego systemu operacyjnego Windows to proces skomplikowany i czasochłonny. Wykonujemy go wtedy gdy na komputerze nie możemy stracić licencji programów, zapisanych w systemie haseł do różnych portali internetowych, poczty, komunikatorów, baz danych, również w przepadku gdy odzyskanie danych z komputera jest zabezpieczone hasłem czy szyfrowaniem.

Najczęściej występujące objawy to: koło ratunkowe, windows10 box, robak kompuerowy

instalacja Linux 150 zł

logo Linux małe Darmowy system operacyjny zalecany na starsze komputery nawet 15-letnie z małą pamięcią RAM i słabym procesorem. Stworzony tak, aby przejście z systemu Windows na system operacyjny Linux było tak płynne jak to tylko możliwe. Daj nowe życie starszemu sprzętowi.

darmowe i legalne programy: linux, mxlinux, debian, suse
Podane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Tematy - wgrywanie systemu, wgranie programu, instalacje na nowo Windows, tu wgrasz nowy swystem na swój komputer. Rozpoczniesz pracę w systemie Linux. Naprawisz Chrombooka, zainstalujesz ChromeOS na starszego laptopa.