naprawa instalacja oprogramowania systemu operacyjnego Windows

Aranet.pl

instalacja oprogramowaniaPo instalacji / reinstalacji / naprawie systemu operacyjnego Windows wymagane jest doinstalowanie dodatkowych programów, aktualizacji, konfiguracji i optymalizacji systemu w celu komfortowej pracy. Bardzo ważna jest instalacja oprogramowania legalnego, pełnych wersji, bez reklam, niechcianych dodatkowych aplikacji utrudniających pracę na komputerze.

instalacja podstawowa 100 zł

podstawowa instalacja systemu Windows Instalacja podstawowa systemu dla użytkowników mniej wymagających korzystających z komputera sporadycznie do internetu, gry w pasjansa. Instalacja z oryginalnego obrazu producenta, ostatniej wydanej wersji np. Windows 10, 7, XP

cena obejmuje: opakowanie windows 10 i płyta instalacyjna windows7

instalacja rozszerzona 120 zł

wgranie systemu Windows w serwisie komputerowym System dla bardziej doświadczonych użytkowników ceniącym sobie bezpieczeństwo dla których standardowe rozwiązania w systemie nie są wystarczające. Zabezpieczenia antywirusowe i optymalna wydajność są na wysokim poziomie.

cena obejmuje (dodatkowo do wersji podstawowej): windows7, windows10, auto wyścigowe

instalacja premium 150 zł

Windows instalacja systemu na komputerze pc Specjalna wersja systemu skierowana dla wymagających użytkowników ceniących sobie szybkość, bezpieczeństwo i niezawodność profesjonalnej pracy. Tak przygotowany system uruchamia się w parę sekund i jest kilkukrotnie szybszy w działaniu.

cena obejmuje (dodatkowo do wersji rozszerzonej):

dodatkowe programy na życzenie:

koło ratunkowe, lupa, robak komputerowy, Windows 10 box

naprawa systemu 100 - 300 zł

naprawa systemu Android czy Windowsa Naprawa uszkodzonego systemu operacyjnego Windows, Android to proces skomplikowany i czasochłonny. Wykonujemy go wtedy gdy na komputerze nie możemy stracić licencji programów, zapisanych w systemie haseł do różnych portali internetowych, poczty, komunikatorów, baz danych, również w przepadku gdy odzyskanie danych z komputera jest zabezpieczone hasłem czy szyfrowaniem.

Najczęściej występujące objawy to: koło ratunkowe, windows10 box, robak kompuerowy

system Android 150 - 300 zł

wgranie systemu Android na tablecie telefonie Gdy widzisz przewróconego Androida na swoim urządzeniu, tablecie, smartfonie, system załącza i wyłącza się w kółko, są dziwne komunikaty na ekranie, nie reaguje na przyciski. Gdy już zostały wyczerpane wszelkie próby przywrócenia, resetowania, wgrywania nowego oprogramowania to zapraszam do skorzystania z moich usług.

cena obejmuje: koło ratunkowe, tablet, naprawa systemu Android

opcjonalnie do instalowanych systemów

naprawy Windows Android opcje dodatkowe serwisu Opcjonalne prace wykonywane przy instalacji, naprawie systemu dodatkowo płatne, ceny przykładowe uzależnione od ilości poświęconego czasu.

usługa cena
archiwizacja, kopiowanie danych z systemu 50 zł
antywirus + zapora sieciowa 50 zł
dodatkowy skaner antywirusowy 20 zł
program do czyszczenia historii komputera 20 zł
VPN konfiguracja 50 zł
zerowanie dysku, bezpowrotna kasacja danych 50 zł
instalacja programów księgowych, bazodanowych 100 - 150 zł
usuwanie hasła do konta w systemie 70 zł
przeniesienie systemu z dysku HDD na SSD 70 zł
odzyskiwanie kluczy / licencji 50 - 100 zł

instalacje systemów operacyjnych Android, Windows w serwisie komputerowym w Mysłowicach
Podane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego • Katowice • Sosnowiec • Jaworzno • Mysłowice • Lędziny • Chełm Śląski • Imielin