odzyskaj dane - serwis - naprawa uszkodzonych dysków

Aranet.pl

odzyskiwanie danych


Piotr Kuźma właściciel serwisu komputerowego
Oferuje usługi odzyskiwania danych z uszkodzonych lub skasowanych nośników pamięci cyfrowych: z komputerów, laptopów, dysków twardych, kart SD, itp. Do utraty danych dochodzi z wielu powodów, np. uszkodzenia sprzętowe takie jak uszkodzona elektronika, uszkodzone głowice, talerze, zalanie lub upadek urządzenia, uszkodzenia logiczne jak skasowanie plików, formatowanie, reinstalacja systemu. Samodzielne próby odzyskiwania najczęściej pogłębiają problem!

dyski twarde HDD

odzyskiwanie danych z dysków twardych w serwisie w Mysłowicach Odzyskiwanie danych ze wszystkich dysków twardych HDD z uszkodzeniami logicznymi, elektronicznymi, mechanicznymi bez względu na rodzaj i wielkość czy zastosowany interfejs SATA, PATA, SAS, SCSI, Fibre Channel. Jeśli dysk twardy jest niedostępny, niewidoczny najpierw testuję wszystkie komponenty, dokładnie sprawdzam talerze dysku, głowice, elektronikę, oprogramowanie aby określić rozmiar uszkodzeń i zaplanować proces odzyskiwania danych.

dyski sshd

odzyskanie danych z dyskow SSHD naprawa elektroniki dysku Dyski Hybrydowe SSHD są połączeniem klasycznego dysku talerzowego z dyskiem SSD. W takich dyskach uszkodzeniu może ulec dysk SSD lub talerzowy HDD. Uszkodzone dyski SSHD to bardziej skomplikowane przypadki. Odzyskiwanie danych z takiego dysku może okazać się bardzo czasochłonne, nawet kilka tygodni. Samodzielne otwieranie dysku poza komorą pyłoszczelną najczęściej kończy bezpowrotną utratą danych.

dyski ssd

naprawa dysku ssd z uszkodzeniami elektronicznymi Inaczej, niż w przypadku klasycznych dysków HDD, dyski SSD nie posiadają elementów mechanicznych. Zapisywane dane są przechowywane w układach pamięci flash. W większości przypadków to brak lub błędny odczyt dysku spowodowany awariami układów elektronicznych, nieprawidłowe zasilanie, skok napięcia, uszkodzenie oprogramowania dysku.

nośniki flash

odzyskiwanie danych z  karty sd, flash, kart pamięci Odzysk danych z kart pamięci, Pen-drive i innych nośnikowi typu Flash, całej zawartości, zdjęć, filmów oraz innych plików multimedialnych. Komunikaty w systemie to: nie rozpoznano urządzenia USB, formatuj dysk, urządzenie wyświetla się jako pełne lub puste, nierozpoznany system plików lub całkowity brak reakcji systemu przy podłączeniu do czytnika kart, portu USB.

uszkodzone pliki

naprawa i odzyskiwanie uszkodzonych plikow Uszkodzone pliki są widziane w systemie np. w Windowsie jako ikona z nazwą i poprawną wielkością, datą ale brak możliwości ich otworzenia albo otworzenie pliku w danym programie jest niekompletne. Komunikaty systemowe to: brak nagłówka pliku, nierozpoznane rozszerzenie pliku, system nie był w stanie otworzyć pliku. W niektórych przypadkach potrzebuję oryginalny nośnik i cały komputer do prawidłowego naprawienia, odzyskania uszkodzonego pliku.
Podane ceny nie obejmują cen części zamiennych. Diagnoza i oszacowanie kosztów odzyskania danych z komputerów, laptopów, dysków twardych HDD, dysków SSD, kart pamięci, dysków USB i innych nośników cyfrowych jest darmowa. Podane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Katowice, Jaworzno, Sosnowiec. Z uszkodzonego dysku, z karty SD, odzyskiwanie danych po formacie, z dysku twardego.

napis nie panikuj - 20 lat doświadczenia