INSTALACJA NAPRAWA SYSTEMU WINDOWS OPROGRAMOWANIA

Instalacja oprogramowania

tel. 501705848


Po instalacji / reinstalacji / naprawie systemu operacyjnego Windows wymagane jest doinstalowanie dodatkowych programów, aktualizacji, konfiguracji i optymalizacji systemu w celu komfortowej pracy. Bardzo ważna jest instalacja oprogramowania legalnego, pełnych wersji, bez reklam, niechcianych dodatkowych aplikacji i innych śmieci utrudniających pracę na komputerze.

Instalacja podstawowa 70 zł

Instalacja podstawowa systemu Windows dla użytkowników mniej wymagających korzystających z komputera sporadycznie do internetu, gry w pasjansa.
cena obejmuje:

Instalacja rozszerzona 100 zł

System Windows dla bardziej doświadczonych użytkowników ceniącym sobie bezpieczeństwo dla których standardowe rozwiązania w systemie nie są wystarczające.
cena obejmuje (dodatkowo do wersji podstawowej):
Flash Player do filmów i animacji

Instalacja premium 150 zł

Specjalna wersja systemu skierowana dla wymagających użytkowników ceniących sobie szybkość, bezpieczeństwo i niezawodność profesjonalnej pracy. Tak przygotowany system uruchamia się w parę sekund i jest kilkukrotnie szybszy w działaniu.
cena obejmuje (dodatkowo do wersji rozszerzonej): dodatkowo na życzenie:

Naprawa systemu 100 - 300 zł

Naprawa uszkodzonego systemu operacyjnego to proces skomplikowany i czasochłonny. Wykonujemy go wtedy gdy na komputerze nie możemy stracić licencji programów, zapisanych w systemie haseł do różnych portali internetowych, poczty, komunikatorów, baz danych, również w przypadku gdy wyciągnięcie danych z komputera jest zabezpieczone hasłem czy szyfrowaniem
Najczęściej występujące objawy to:

opcjonalnie do instalowanych systemów

Opcjonalne prace wykonywane przy instalacji, naprawie systemu dodatkowo płatne, ceny przykładowe uzależnione od ilości poświęconego czasu

usługa cena
czyszczenie wentylatora, wymiana past termo-przewodzących 50
zaszyfrowanie dysku, całego systemu 100 - 150
instalowanie programów od klienta (od 1szt) 10 - 50
zerowanie dysku, bezpowrotna kasacja danych 50
instalacja programów księgowych, bazodanowych 100 - 150
odzyskiwanie kluczy / licencji 50 - 100