INSTALACJA NAPRAWA SYSTEMU WINDOWS OPROGRAMOWANIA

Instalacja oprogramowania

tel. 501705848


Po instalacji / reinstalacji / naprawie systemu operacyjnego Windows wymagane jest doinstalowanie dodatkowych programów, aktualizacji, konfiguracji i optymalizacji systemu w celu komfortowej pracy. Bardzo ważna jest instalacja oprogramowania legalnego, pełnych wersji, bez reklam, niechcianych dodatkowych aplikacji i innych smieci utrudniających pracę na komputerze.

Instalaja podstawowa 50 zł

Instalacja podstawowa systemu Windows dla urzytkowników mniej wymagających korzystających z komputera sporadycznie do internetu, gry w pasjansa.
cena obejmuje:

Instalacja rozszerzona 100 zł

System Windows dla bardziej doświadczonych użytkowników ceniącym sobie bezpieczeństwo dla których standartowe rozwiązania w systemie nie są wystarczające.
cena obejmuje (dodatkowo do wersji podstawowej):
Flash Player do filmów i animacji

Instalacja premium 150 zł

Specjalna wersja systemu skierowana dla wymagających użytkowników ceniących sobie szybkość, bezpieczeństwo i niezawodność profesjonalnej pracy. Tak przygotowany system uruchamia się w parę sekund i jest kilkukrotnie szybszy w działaniu.
cena obejmuje (dodatkowo do wersji rozszerzenej): dodatkowo na życznie:

Naprawa systemu 100 - 300 zł

Naprawa uszkodzonego systemu operacyjnego to proces skomplikowany i czasochłonny. Wykonujemy go wtedy gdy na komputerze nie możemy stracić licencji programów, zapisanych w systemie haseł do różnych portali internetowych, poczty, komunikatorów, baz danych, również w przdku gdy wyciągnięcie danych z komputera jest zabezpieczone hasłem czy szyfrowaniem
Najczęściej występujące objawy to:

opcjonalnie do instalowanych systemów

Opcjonalne prace wykonywane przy instalacji, naprawie systemu dodatkowo płatne, ceny przykładowe uzależnione od ilości poświęconego czasu

usługa cena
czyszczenie wentylatora, wymiana past termoprzewodzących 50
zaszyfrowanie dysku, całego systemu 100 - 150
instalowanie programów od klienta (od 1szt) 10 - 50
zerowanie dysku, bezpowrotna kasacja danych 50
instalacja programów księgowych, bazodanowych 100 - 150
odzyskiwanie kluczy / licencji 50 - 100