♻ SKUP USZKODZONYCH LAPTOPÓW ♻

Aranet.pl

♻ SKUP LAPTOPÓW


Masz uszkodzonego laptopa ? Leży w szafie ? Antykiem Twój laptop na pewno nie zostanie ! Nie wyrzucaj ! Nie zaśmiecaj środowiska ! Posłuży jako dawca części i jeszcze worek pieniędzy za niego dostaniesz.

Kupie uszkodzone laptopy maksymalnie 6 letnie z procesorami od 1,5 GHz. z pamięciami DDR3 i DDR4.

Przed kontaktem ze mną proszę sprawdzić: model laptopa znajdujący się przeważnie na spodzie lub pod baterią. Zadzwoń do mnie !

ceny w skupie / recyklingu - od 50 do 500zł w zależności od modelu i uszkodzenia.

uszkodzone laptopy, recykling komputerów

Na wycenę uszkodzonego laptopa potrzebuję 15 minut. Sprawdzam i oceniam stan techniczny części takich jak matryca czy nie ma przebarwień, uszkodzonych pikseli, plam np. po zalaniu, pasków po uszkodzeniu mechanicznym, jasność podświetlenia, zarysowania powierzchni czy są odbicia od klawiatury. Stan techniczny dysku twardego czyli ile dysk ma przepracowane godzin, czy na dysku występują bad sektory oraz kulturę pracy dysku twardego. Ilość pamięci RAM jakiego są producenta i na jakiej częstotliwości pracują. Zasilacz do laptopa czy jest oryginalny czy zastępczy i w jakim jest stanie wydajnościowym. Klawiatura czy jest wytarta i czy wszystkie klawisze działają prawidłowo. W jakim stanie jest płyta główna. Obudowa laptopa czy są pęknięcia, wytarcia, stan zawiasów ekranu. Czy jest oryginalne opakowanie. Są to najważniejsze rzeczy wpływające na wycenę laptopa. Po krótkiej wycenie uzgadniamy cenę skupu i wypłacam gotówkę. najlepsze ceny, skarbonka, skup, recykling
- skupuję laptopy z uszkodzeniami takie jak:
uszkodzona matryca, uszkodzony zasilacz laptopa, uszkodzona płyta główna. uszkodzona bateria, uszkodzenie modułu ładowania baterii na płycie głównej, uszkodzony układ chłodzenia, uszkodzona pamięć, uszkodzenie głośników, uszkodzony dysk, skok napięcia na porcie USB, przegrzewanie się laptopa, uszkodzenia mechaniczne gniazda zasilania. Nie można zainstalować systemu, laptop, komputer nie widzi dysku, brak dźwięku, nie działają porty USB. Laptop wyłącza się samoczynnie. Klawiatura nie działa prawidłowo. Nie działa sieć bezprzewodowa. Laptop nie ładuje baterii. Ciemny obraz - brak podświetlenia matrycy. Artefakty, krzaczki na ekranie, dziwne znaczki lub linie. Zakłócone wyświetlanie obrazu - ekran migocze, rozmyty obraz, biały ekran, rozmywający się blady ekran. Po włączeniu jest czarny ekran. Laptop reaguje na włącznik, ale nic nie wyświetla, niespodziewane, dziwne komunikaty na ekranie- Niebieski Ekran - blue screen, samoczynne uruchamianie się programów zawieszanie się komputera- spowolniona praca komputera - System operacyjny nie chce się zainstalować. Recykling Śląskie: Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy, Oświęcim, Będzin, Czeladź, Ruda Śląska, Chorzów, Mikołów, Gliwice, Jaworzno, Zabrze. Najlepszy pomysł na skup zepsutych laptopów, Zapraszam.
dwa laptopy uszkodzone, diagnostyk