NOTEBOOK - LAPTOP SERWIS, Serwis komputera
ekrany do notebooków, Katowice, Mysłowice
notebook serwis, skup laptopów
serwis komputerów, pogotowie komputerowe
O f e r t a ARANET.PL - laptop - serwis - doświadczenie - gwarancja I n f o r m a c j e

USŁUGI
SERWIS LAPTOPÓW
ODZYSKIWANIE DANYCH
OBSŁUGA INFORMATYCZNA
 Konserwacja Laptopa 100zł
- czyszczenie układu chłodzenia
- wymiana taśm i past termoprzewodzących
- analiza sprawności twardego dysku
- czyszczenie płyty głównej
- naprawa i optymalizacja systemu operacyjnego
- usuwanie wirusów, trojanów i innego szkodliwego oprogramowania
- poprawna instalacja oprogramowania

Serwis komputera

Jak odzyskać pliki z komputera z awarii systemu operacyjnego Kiedy można korzystać z programu RECOVERY? System operacyjny uszkodzony, w komputerze sprzęt nadal działa poprawnie. Dysk twardy ma jakieś drobne uszkodzenia, podobnie jak kilka bad sektorów. PRZYGOTOWANIE DO ODZYSKU Przy użyciu Ubuntu CD Linux. Można również utworzyć bootowalny USB i używać zamiast CD. Interfejs będzie bardzo podobny do systemu operacyjnego Windows.Pobierz najnowszą wersję Ubuntu. Po kliknięciu na przycisk pobierania będziesz rozpocząć pobieranie obrazu ISO. Nagraj obraz ISO na płyte CD lub utwórz bootowalną pamięć USB. Jest to wyjaśnione na tej samej stronie Ubuntu. Użyj zewnętrznego dysku twardego USB lub pamięci USB. Dysk docelowy może być sformatowany wspólnych systemów plików Windows: FAT, FAT32, NTFS. Proces odzyskiwania danych Boot komputer z Ubuntu CD lub pamięci USB. Wystarczy włożyć CD lub USB i ponownie uruchom komputer. Jeśli laptop/komputer próbuje uruchomić system z wewnętrznego dysku twardego, musisz wejść do menu ustawień BIOS i zmienić kolejność rozruchu. Ustaw napęd CD / DVD lub pamięci USB jako pierwsze urządzenie w kolejności uruchamiania. Zapisz zmiany i uruchom ponownie komputer. Jeśli z jakiegoś powodu notebook nie uruchamia i chcesz mieć dostęp do danych na dysku twardym,użyj zewnętrznej obudowy USB. Ta metoda jest bardzo prosta i może być bardzo przydatne, gdy trzeba awaryjnych do danych na dysku twardym. Te obudowy są tanie i zazwyczaj można je kupić w każdym lokalnym sklepie komputerowym. Można również znaleźć szeroki wybór zewnętrznej obudowy w Internecie. Upewnij się, że aby kupić właściwy, obudowy do dysków ATA i SATA. Kabel obudowy zwykle posiada dwa złącza USB na jednym końcu, upewnij się, obie z nich są podłączone do komputera. Nie wymaga zewnętrznego zasilania obudowy, ponieważ dysk twardy otrzymuje zasilanie poprzez port USB. Jak tylko podłączyć obudowę do komputera, zewnętrzny dysk twardy powinien zostać wykryty i automatycznie rozpoznawany. Po tym zewnętrzny dysk twardy pojawi się w oknie Mój komputer i masz do niego dostęp, jak każdy inny dysk twardy w komputerze. Jak uruchomić Recovery Manager na laptopach.
1. Włącz komputer przenośny i naciśnij klawisz F8, gdy logo pojawi się na ekranie.
2. Na następnym ekranie powinieneś zobaczyć Zaawansowane opcje rozruchu. Jeśli z jakiegoś powodu nie dostaniesz tego ekranu, uruchom ponownie laptopa i nacisnąć na klawisz F8 ponownie. Z dostępnych opcji wybierz w pierwszej linii: Napraw komputer i nacisnąć na klawisz Enter.
3. Nastąpi przejście do opcji odzyskiwania systemu. Wybierz dostępny język i układ klawiatury. Naciśnij przycisk Dalej.
4. Na następnym ekranie wybierz nazwę użytkownika (użytkownik z prawami administratora) z rozwijanego menu. Wprowadź hasło i naciśnij przycisk OK.
5. To zabierze Cię do następnego Opcje odzyskiwania systemu. Ostatnia opcja będzie HP Recovery Manager. Kliknij na niego.
6. UWAGA! Uruchamianie narzędzia Przywracanie systemu spowoduje usunięcie wszystkich danych osobowych na twardym dysku i ponowną instalacje systemu z powrotem do ustawień fabrycznych. Sprawdź, czy wszystkie dane osobowe są zarchiwizowane przed ponownym zainstalowaniem systemu operacyjnego.

adres:
ARANET SERWIS
ul. MICKIEWICZA 14/7
41-400 MYSŁOWICE
gg: 2579599

tel, 501-705-848
serwis@aranet.pl

www.aranet.pl

Serwis komputera, naprawa 501-705-848

 


Aranet
41-400 Mysłowice
Mickiewicza 14/7
serwis@aranet.pl
sklep@aranet.pl

FORMULARZ NAPRAWY
 
Informacje techniczne:
notebooki - serwis
Piotr Kuźma
0-501-705-848

gg: 2579599
obsługa firm
Robert Bartoszek

gg: 5658006
 
KOSZT PRZESYŁKI
e-mail:__info@aranet.pl __tel. 501-705-848
NAPRAWA, WYMIANA EKRANÓW, MATRYC LCD W LAPTOPACH, WSZYSTKIE MODELE - NAJTANIEJ
Śląskie: Katowice, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy, Oświęcim,Będzin,,Czeladź, Ruda Śląska, Chorzów, Mikołów, Gliwice, Jaworzno
PŁYTY GŁÓWNE DO KAŻDEGO LAPTOPA !!!
Copyright © 1999-2013ARANET
Cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.